מלגזה היא מעין שילוב בין כלי רכב לכלי עבודה. היא כלי ממונע המאפשר תנועה ממקום למקום, אך גם מצויידת במערכת הידראולית המאפשרת לה להרים מטענים כבדים ולשנע אותם. מאז המצאת המלגזה בימי מלחמת העולם הראשונה, תחום זה הלך והשתכלל, והגיע היום לשיאו, עם פיתוח המלגזה החשמלית. למלגזה החשמלית יש יתרונות רבים המבדילים אותה מהמלגזה הפועלת על שריפת דלק. הן קומפקטיות יותר, מודרניות ומשוכללות יותר, בטוחות יותר ומזהמות פחות. אז איך שומרים על מלגזה ומה צריך לעשות כדי לשמור על המלגזה החשמלית שלכם במצב מיטבי? הנה כמה טיפים.

איך שומרים על מלגזה? חשוב לדאוג למנוע החשמלי של המלגזה. יש להעביר את המצבר טיפול קבוע אצל חשמלאי, וגם את המנוע עצמו יש להעביר טיפולים קבועים וחיוניים. יש להטעין אותו באופן קבוע. לא לתת לו להתרוקן לחלוטין, אך גם לא להשאיר אותו מחובר לחשמל לזמן רב מדי, מה שעלול לגרום לו להתחממות יתר ולהגיע למצב של אי שמישות.

שימו לב, כי מלגזות הן גם כלי רכב. לכן כל מה שצריך לעשות בתחזוקת רכב – תקף גם לגביה. יש לדאוג לבלמים, להגה, לגלגלים, לגוף המלגזה וכו'. רק כך תימנע שחיקה מואצת של המלגזה והיא תחזיק מעמד שנים ארוכות וטובות.

חשוב מאוד שתבחרו את דגם המלגזה החשמלית המתאים ביותר לכם ולמקום עבודתכם, על מנת להבטיח את העבודה הטובה והנקייה ביותר, במינימום עלויות. הבחירה הזאת תלויה בפרמטרים רבים, ואנחנו במוקדי השירות של דנזיו נשמח לעזור לכם בכל שאלה!