המלגזה היא כלי משא חשוב ביותר בתחום התעשייה, במיוחד במפעלים בהם יש צורך לשנע משאות כבדים ממקום למקום. את המלגזות תוכלו למצוא בשימוש בחקלאות, במחסנים וכפי שאמרנו במפעלים באיזור תעשייה שונים. כאשר נעשה שימוש רב במלגזות, הן דורשות תחזוקה קבועה. ניקיון המלגזות, בדיקת תקינות וכמובן חלקי חילוף, כל אלה פרטמטרים חשובים בתחזוקת המלגזות. אם אתם שואלים את עצמיכם איפה כדאי לרכוש חלקי חילוף למלגזות? ומעונינים לדעת מידע אודות חלפי חילוף למלגזות, כדאי שתקראו את המאמר הבא:

מלגזות משקל נגדי חשמליות

 כיסא הנהג של המלגזה: הכיסא נהג של המלגזה, משמש את האדם שאחראי על תפעול המלגזה: נהג המלגזה. כסא הנהג הוא פרמטר חובה בכל מלגזה, במידה וכסא הנהג נהרס חובה להחליף אותו בכסא אחר, העדיפות הגבוהה ביותר היא לכסא מהטובים בתחום, מכוון שכאשר לנהג המלגזה נוח יותר, כך גם העבודה אפקטיבית ואיכותית יותר.

 

פאנל- לוח הבקרה של עבודת המלגזה לפעמים מתקלקל וגם הוא דורש תחזוקה והחלפה. על מנת שהפאנל יהיה אפקטיבי, החליפו את הפאנל בפאנל שמתאים למלגזה מבחינת סוג ודגם וכמו כן וודאו שהוא נכנס בצורה מדויקת לאיזור בו הוא צריך להיות.

 

טעינה- כמו שמטען הטלפון שלנו שובק חיים לאחר תקופה, גם הטעינה של המלגזה עלולה להיהרס לאחר זמן מה. לא קשה להבחין בכך, ממש קל לזהות את הבעיה מהרגע שמנסים להטעין את המלגזה. את המטען למגלזה תוכלו לרכוש בכל מוסך שמטפל במלגזות.

 

בקר אלקטרוני- חשוב לוודא שהתיפקוד של הבקר תקין. במוסכי מלגזות תוכלו לבצע תיקון והחלפה של הבקר האלקטרוני.

 

בוכנה הידרואלית למלגזה: כשהמלגזה לא מתפקדת, אחת מן הסיבות המרכזיות יכולה להיות תקלה בבוכנה ההידראולית. לשמחתינו הרבה גם את אביזר זה ניתן להחליף ללא בעיה ובזריזות. כמובן שיש לשים לב שהבוכנה ההידראולית מתאימה לסוג המלגזה שנמצאת אצליכם.

 

איפה כדאי לרכוש חלקי חילוף למלגזה? אצל מוסכי מלגזות מורשים!

מחלקת שירות מלגזות של חברתינו מונה למעלה מ-30 טכנאים, 15 ניידות שירות ומחסן גדול ובו כל סוגי אבזרי השינוע והחלפים למלגזות BT-RAYMOND. מחלקת השירות משרתת את מגוון כלי השינוע שנמכרו בישראל.

 

זקוקים לחלקי חילוף למלגזה?

חייגו אלינו 03-9600999