בחירת מלגזה
פתרונות הרמה לשנת 2017

בחירת מלגזה לעסק אצל דנזיו

בחירת מלגזה מתאימה לעסק שלכם היא החלטה משמעותית אשר תכריע את הכף בין סביבת עבודה יעילה וכזאת שמבזבזת זמן ומשאבים. מלגזה תקינה ומתוחזקת אשר מותאמת בצורה נכונה לעסק שלכם תסייע לכם לעבוד במהירות וביעילות, תקטין את כמות התקלות בשל ההתאמה לתנאים ולסביבת העבודה ומעל לכל תסייע לשמירה על הבטיחות. ישנם גורמים שונים אשר דורשים התייחסות בעת בחירת מלגזה. ההבדלים בין הדגמים בנושאים עיקריים כמו אופן ההנעה, יכולת ההרמה, גודל שטח העבודה ועוד.

מלגזה חשמלית מול מלגזת דיזל

אופן ההנעה של מלגזה מתייחס להיותה מלגזת דיזל – בעלת מנוע המופעל על דלק או מלגזה חשמלית אשר מופעלת על ידי מצבר. מלגזה חשמלית היא בעלת תוחלת חיים ארוכה יותר, היא בעלת יכולת תמרון נפלאה ומכיוון שאינה פולטת גזים ומזהמים היא מתאימה מאוד לעבודה בסביבה סגורה כמו מחסן למשל. לעומת זאת זמן הטעינה שלה ממושך והיא איננה מתאימה לשימוש בשטח פתוח. מלגזת דיזל היא חזקה מאוד ובעלת כושר הרמה גבוה ביותר בשל ההנעה באמצעות מנוע דיזל. היא מתאימה לעבודה בשטחים פתוחים ובשל אופן ההנעה שלה מסוגלת לעבוד שעות ללא הפסקה.

איך מקבלים החלטה על רכישת מלגזה

כאשר מתלבטים בבחירת מלגזה לעסק יש לבחון היטב את הדרישות שלכם מהמלגזה, את סביבת העבודה העתידית ודרישות העבודה ולקבל החלטה אשר תהיה נכונה מכל הבחינות. בכל קטגוריה של מלגזות – דיזל או חשמליות ישנם מאות סוגים אשר משפרים את ההתאמה לצרכים של העסק שלכם כמו מלגזות מלקטות, מלגזות מחסן, מלגזות צריח ועוד. אם אתם בוחרים מלגזה לעסק שלכם פנו לחברה מקצועיות וותיקה אשר משווקת את כל סוגי המלגזות ושם יוכלו לסייע לכם לבצע בחירה נכונה.

פנו אלינו לקבלת יעוץ בעת בחירת מלגזה לעסק 03-9600999