שירותי השכרת מלגזות – חברת דנזיו פתרונות שינוע בע"מ

מבחר המלגזות כולל מלגזות דיזל עם הנעה באמצעות דלקים, מלגזות חשמליות המונעות באמצעות מצברים וגם דגמים משולבים של מלגזות חצי חשמליות. גם מתקני הרמה, עגלות שינוע, מערכות מידוף חכמות ומכונות נוספות לייעול תהליכי עבודה קיימים במלאי, השכרת מלגזות בתנאים משתלמים במיוחד.

דנזיו מספקת תנאים נוחים למשכירים מלגזות. תקופות השכרה גמישות עם אפשרויות השכרה למשך זמן קצר וארוך, מחירים משתלמים וכמובן, מלגזות וציוד ברמה הגבוהה ביותר: מלגזות מתוחזקות, נקיות ופונקציונאליות בהתאמה מושלמת לצורכי העסק שלכם.

מכלול הציוד ומכונות העבודה שמעמידה לרשות לקוחותיה חברת דנזיו מיוצר על ידי יצרנים מובילים ומקצוענים בתחום פתרונות שינוע. שירותי השכרת מלגזות של דנזיו מאפשרים לכם להצטייד במכונת עבודה המספקת חווית שימוש נוחה, במינימום תקלות, באמינות גבוהה של מוצר ובמחויבות לשירות מקצועי ותמיכה טכנית לשלל הציוד גם כשנמצא ברשותו של המשתמש.

עסקים דוגמת מחסנים, מרכזים לוגיסטיים, חנויות ועסקים נוספים שעיקר פעילותם מתקיימת בחללים סגורים יכולים לבצע השכרת מלגזות חשמליות שאינן פולטות גזים רעילים עקב שריפת דלק ושמרעישות פחות. עסקים כגון, מפעלים, אתרי בניה ובתי תעשייה יכולים להשכיר מלגזות דיזל עוצמתיות שיועדו להרמת משאות כבדים ותוכננו לעמוד בעומסים גבוהים מאוד.

מלגזות מפעיל הולך

מלגזות מחסן

מלגזות צריח

מחלקת שירות לקוחות

מחלקת השירות של דנזיו מעסיקה טכנאים מקצועיים לטיפול במלגזות החברה וכוללת צי ניידות שירות המספקות תמיכה טכנית למלגזות המושכרות לעסקים. בנוסף, מחסני דנזיו כוללים מלאי עשיר של חלקי חילוף ואנו זמינים לתפעל כל תקלה או מעצור אפשרי באפקטיביות מרבית.

מחלקת שירות לקוחות של חברת דנזיו עומדת לרשותכם ותשמח לסייע ולייעץ בבחירת מלגזה אידיאלית להשכרה: 03-9600777 חייגו ותאמו את פרטי העסקה: משך תקופת ההשכרה, מחיר, סוג המלגזה הנדרש, מספר המלגזות שברצונכם להשכיר וכו'

בואו לבקר אותנו בכתובת

רח' בת שבע 1 מתחם טלרד לוד. נשמח לראותכם