מלגזות הן כלי שינוע של סחורה ממקום למקום במשך שנים רבות ונראה שהן לא מתכוונות ללכת לשום מקום. התועלת של מלגזות היא מאוד גבוהה ומספקת צורך עצום להמון מפעלים, שטחים חקלאיים, אזורי תעשייה, עסקים למיניהם ועוד. בזכות המלגזות עסקים מתפקדים בצורה הרבה יותר זריזה ויעילה, ללא צורך בהמתנה של שעות עד שסחורה תזוז ממקום למקום.

מלגזות – כיצד הן תורמות לעסקים?

עצם היכולת של מלגזה להרים משקלים כ"כ כבדים ולשנע אותם ממקום למקום זו תועלת עצומה, מה שכח אדם אנושי לא יכול לבצע פיזית לבד מלגזה יכולה לעשות באמצעות הנעה של בני אדם (שלא מצריכה מאמץ מהעובד). בזכות מלגזות העסקים עובדים בהרבה יותר מהר, התפוקות הן יותר טובות, העבודה בהרבה יותר מסודרת ויעילה ושגרת העבודה באופן כללי היא הרבה יותר טובה ונוחה.

מלגזת דיזל או מלגזה חשמלית?

מלגזת דיזל ומלגזה חשמלית מתאימות לסוגים שונים של שימושים ואזורים שונים שבהם יתבצע השימוש. מלגזת דיזל היא מלגזה מאסיבית ומתאימה לנשיאת משקל כבד מאוד, לעומת מלגזה חשמלית שהיא יותר חלשה מבחינת יכולות נשיאה ומאסיביות ולכן מלגזת דיזל מתאימה יותר למפעלים, בהם יש צורך בנשיאה של סחורה כבדה ממקום למקום במשך זמן ממושך. לעומת זאת מלגזות חשמליות מתאימות יותר לעסקים בהם אין צורך במלגזה כל היום ומשקלי הנשיאה הם לא כ"כ גבוהים ולכן לא יהיה צורך לבצע הטענה מרובה של המלגזה במשך כל היום. שתי המלגזות הן יעילות, כל אחת לתחומה.

דנזיו מלגזות לשירותכם

התועלת של מלגזות היא מאוד גדולה ויש אין ספור מקומות בהם מלגזה יכולה להיות כלי יעיל במיוחד. אנו בדנזיו מלגזות יודעים להתאים עבורכם את המלגזה המתאימה, תוכלו לרכוש, להשכיר מלגזות יד 1 וכמו כן גם לרכוש או להשכיר מלגזות יד שניה. במידה ואתם זקוקים להכוונה ולא יודעים מהי המלגזה המתאימה בדיוק לעסק שלכם, אנחנו כאן עבורכם עם צוות יועצים מומחה, מיומן ומקצועי שילווה אתכם לאורך תהליך הבחירה הנכונה במיוחד עבורכם וידאג שתצאו מרוצים עם המלגזה המיוחלת, שתאפשר לעסק שלכם לצמוח, לגדול ולהתפתח באמצעות שגרת עבודה הרבה יותר יעילה, נוחה וזריזה.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בט"ל 03-9600777 או להשאיר פרטים בטופס המצורף