הבחנה בין סוגי מלגזות

ישנם סוגי מלגזות רבים וחשוב לדעת להבדיל בין סוגי המלגזות על מנת לבחור את מכונת העבודה המושלמת עבורכם. למרות שישנם סוגי מלגזות רבים, מטרתן המרכזית של כולן הנה לאפשר שינוע יעיל ונוח של מוצרים ומשאות כבדים. עם זאת, קיימים פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה בין סוגי מלגזות שונים. למשל, באיזה חלל נועדה המלגזה לעבוד – בתוך מחסן, מפעל או אזור פתוח? או, איזה סוג של משאות נועדה להרים המלגזה ומהי מידת הכובד שלהם? וגם, מהי מידת התחזוקה שהנך יכול להרשות לעצמך כדי לשמור על המלגזה במצב תקין לאורך זמן?


לפרטים נוספים והזמנות התקשרו – 03-9600777

סוגי מלגזות עיקריים

יתרונן של מלגזות דיזל בא לידי ביטוי ביכולת שלהם לשאת ולשנע משאות כבדים מאוד. המנוע של מלגזות דיזל מתאפיין בעוצמה יוצאת דופן, אך מצד שני, יש לקחת בחשבון, כי מלגזות דיזל נועדו לשימוש אך ורק בחללים פתוחים מאחר והמנוע פולט לאוויר גזים רעילים ומסוכנים. כמו כן, מלגזת דיזל מחייבת טיפול ואחזקה תקופתיים לאור הצורך להחליף מדי תקופה מסוימת את המסננים והשמנים של המנוע.

במידה והמלגזה נועדה לעבודה בתוך מחסן, מפעל או חלל אחר שהוא סגור, מומלץ לבחור במלגזות חשמליות המופעלות על ידי מנוע חשמלי. השימוש במנוע מסוג זה בטיחותי – הוא אינו מזהם את הסביבה, לא פולט רעלנים וגם מתאפיין בעבודה שקטה יחסית. עם זאת, זכרו כי מלגזה מסוג זה איננה יכולה לבצע הרמת משאות כבדים מאוד וכושר ההרמה שלה מוגבל. פרט נוסף לטובת הבחירה במלגזה חשמלית הוא היעדר הצורך בתחזוקה שוטפת של המכונה הכוללת החלפת שמנים ומסננים. כמו כן, אחת הבחירות הנפוצות בסוגי מלגזות היא מלגזה ידנית מלגזות מפעיל הולך.

מלגזה זו נעה בזכות הכוח שמפעיל עליה האדם. ההפעלה של המכונה הזאת פשוטה ואינה מחייבת הוצאת רישיון המותיר לעבוד עמה. לרוב מלגזות אלו מצוידות במנגנון חשמלי המאפשר לבצע הרמת כבודה בלא צורך להפעיל שרירים. במרבית המקרים נעשה שימוש במלגזה ידנית בחנויות ונקודות מסחר.

מגוון סוגי מלגזות בחברת דנזיו

חברת דנזיו מציעה מבחר סוגי מלגזות שונים. בנוסף לשלושת סוגי המלגזות שנמנו לעיל ניתן להשיג אצל דנזיו מלגזות צריח, מלגזות מחסן, מלגזות משקל נגדי ושלל מוצרי שינוע, עגלות משטחים ועוד מוצרים שנועדו לאפשר העמסה והעברה יעילה של משאות.