בעלי ומנהלי עסקים חושבים כל הזמן כיצד לייעל ולשפר את העבודה בעסק וכיצד להפוך אותה למהירה יותר , נעימה יותר ואפקטיבית הרבה יותר. שינוע סחורה ממקום למקום הוא בין התהליכים שמבזבזים הכי הרבה זמן ומשאבים. עגלות משטחים לעסק בייצור חברת דנזיו המנוסה והמקצועית הופכות את כל השינוע למהיר ויעיל הרבה יותר. עגלות משטחים הן נחוצות בעסקים קטנים וגדולים כאחד וביכולתן לשפר בצורה משמעותית את התפוקה ואת אופן העבודה.

עגלה ידנית HHM100/I
עגלה ידנית
61379-L10M_26_400

עגלות משטחים לעסק קטן

עגלות המשטחים של חברת דנזיו מתאימים כמו כפפה ליד ולמעשה מייעלים את העבודה בעסקים קטנים בצורה שלא תיאמן. רבים מהעסקים הקטנים שרוכשים את עגלות המשטחים שלנו מתקשים להבין איך הם הצליחו לעבוד לפני כן. מדובר בעגלות נוחות לתפעול ולשימוש שמשדרגות בצורה משמעותית ביותר את העבודה ואת התפוקה. עגלות אלו חוסכות זמן רב וכסף רב והן לחלוטין הכרחיות לתפעול נכון של עסק. אמנם רכישת עגלות משטחים לעסק כרוכה בהוצאה כספית, אולם השקעה זו בהחלט משתלמת ומחזירה את עצמה בעקבות החיסכון בזמן ובמשאבים שהיא מייצרת.

עגלות משטחים חשמליות

אצלנו בדנזיו, בנוסף לעגלות הידניות, תוכלו למצוא עגלות משטחים חשמליות. מדובר בעגלות שהופכות את השינוע למהיר, יעיל ונוח. ניתן להעביר באמצעותן סחורה ממקום למקום בצורה פשוטה וללא הפעלת של כוח. עגלות משטחים לעסק שפועלות על חשמל מגבירות את התפוקה בצורה בולטת וחוסכות באופן ניכר במשאבים. תמצאו אצלנו מגוון רב של דגמי עגלות משטחים חשמליות ונוכל להתאים את העגלה המתאימה ביותר עבורכם.

סוגי עגלות משטחים לעסק

בשנים האחרונות תחום עגלות המשטחים הולך ומתפתח וניתן למצוא סוגים רבים של עגלות משטחים לעסק וכן מתקני הרמה כאלה ואחרים. מדובר במוצרים שתפקידם להפוך את העבודה בעסק ליעילה הרבה יותר. הסוגים השונים של עגלות המשטחים מאפשרים לנו להתאים לכל עסק את הסוג המתאים ביותר עבורו. עגלה שתתאים לעסק גדול לא תתאים לעסק קטן, עגלה שתתאים להרמת סחורה קלה יחסית לא תתאים להרמת סחורה כבדה במיוחד, ולכן חשוב ההתאמה האישית. אנו בחברת דנזיו מומחים בשיווק עגלות משטחים לעסק מכל הסוגים, מלגזות, מתקני הרמה ועוד מוצרים שיהפכו את החיים שלכם לקלים הרבה יותר.