מיסבים בחברת דנזיו

בחברת דנזיו תמצאו מלאי רחב של מיסבים מסוגים שונים המותאמים באופן אידיאלי לשלל סוגי מלגזות ומכונות שינוע.

תפקידם של מיסבים לספק תמיכה לחלקיה השונים של המכונה, לאפשר תנועה חלקה ולהמעיט באופן משמעותי את מידת החיכוך של חלקי המלגזה השונים. דנזיו מספקת מיסבים איכותיים ועמידים לאורך זמן, בעלי יכולת לשאת עומסים, לעמוד בזעזועים, ולשרת את המלגזה נאמנה במשך תקופה ארוכה. בחברת דנזיו תמצאו מיסבי תורן, מיסבי החלקה, מיסבי גלילה ועוד.

לצד ליין רחב של מיסבים מעמידה לרשותכם החברה חלקי חילוף ואביזרי שינוע נלווים נוספים: קופלונגים, שרשראות וכו'.

מיסבים

כיצד בוחרים מיסב אידיאלי?

על מנת להבטיח את פעילותה המיטבית של המלגזה יש להתאים לה את היסב המתאים לה ביותר. אם כך, כיצד בוחרים מיסבים?

בכדי שהמיסב יתפקד בצורה מיטבית הכי חשוב שיהיה איכותי ועשוי מחומרים עמידים. לשם כך מומלץ לרכוש מיסבים של היצרנים הידועים והמוכרים בזכות איכות המוצרים הגבוהה שלהם.

כמו כן, בעת בחירת המיסב יש לקחת בחשבון את התפקיד אותו הוא נועד למלא במערכת: למשל, לכל מיסב יש הגבלה למהירות סיבוב מרבית מותרת, כך שיש לקחת בחשבון את מהירות הסיבוב של החלק במערכת בו הוא צפוי להיות מותקן. בדומה לכך יש להתחשב בעומס שהמיסב צפוי לעמוד בו במקום בו הוא יהיה מותקן – יש לבחור במיסב המתאים מבחינת העמידה בעומס הנדרש כך שיוכל לשרת את המכונה נאמנה לאורך זמן. אורך חיי מיסב הם פועל יוצא של התאמתו המיטבית לתפקידו במערכת ולכן מומלץ להיוועץ עם מקצוענים המבינים בדבר במטרה לבחור במיסב המתאים ביותר למלגזה או למכונת שינוע.

דנזיו משווקת חלקי חילוף ואביזרי שינוע למלגזות ומכונות נוספים של מיטב היצרנים העולמיים המובילים בתחום. צוות טכנאים מנוסה ומקצועי מעולה בהתאמת המיסבים לסוג המלגזה תוך התחשבות בגורמים הרלוונטיים במטרה להבטיח את תפקודו המושלם לאורך זמן.

צוות דנזיו עומד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בנושא ולייעץ בבחירת החלק המתאים ביותר עבור המלגזה או המכונה שלכם.

פנו לייעוץ לשירות לקוחות של חברת דנזיו – 03-9600777