כאן תוכלו לקבל מידע על היתרונות של מלגזות דיזל למפעלים.

מלגזה היא אחד מהכלים הכי חשובים, יעילים וחיוניים בכל מפעל, בד"כ הבחירה העיקרית היא בין מלגזה חשמלית לבין מלגזת דיזל. במאמר זה נלמד מה כ"כ מיוחד במלגזות דיזל.

 

מלגזות דיזל

מלגזות מיועדות עבור שינוע סחורה ממקום בצורה המהירה והיעילה ביותר, ללא צורך בהפעלת מאמץ פיזי של בני אדם. מלגזת דיזל עובדת על מנוע בעירה, המשתמש בדיזל על מנת לתפעלו. למלגזת דיזל יש כח גדול וניתן להפעיל אותה בשטחים פתוחים וגם בתוך המפעל. בעת שימוש במלגזות דיזל נפלטים גזים רעלים והמנוע יוצר רעש גדול. מלגזות דיזל דורשות תחזוקה רבה, אחרת הן לא יאריכו חיים. על אף החסרונות, למלגזות דיזל יש יתרונות רבים.

 

מהם היתרונות של מלגזות דיזל?

מלגזות דיזל למפעלים בעלות עצמה רבה בהרבה יותר מעצמה של מלגזה חשמלית והיא בעלת יכולת נשיאת משקל כבד יותר. אמנם מלגזות חשמליות הן פיתוח חדש ומציעות פתרון ידידותי לסביבה, המאפשר שימוש במלגזות גם בתוך מפעל ללא חשש מהצטברות של רעלים, יש לקחת בחשבון שמלגזות דיזל הן יותר חזקות והביצועים שלהן למול מלגזות חשמליות הם בהרבה יותר גבוהים. כאשר מדובר במפעלים בהם יש צורך לשינוע המלגזה ממקום למקום במשך שעות רבות, מלגזות דיזל הן עדיפות מכוון שאין צורך להטעין אותן ולכן המלגזות יכולות לעבוד ללא הפסקה. במפעלים בהם יש צורך במלגזות בתדירות גבוהה, אין ספק שמלגזות דיזל מנצחות.

 

 

על מנת לייעל את העבודה במפעל, חשוב מאוד לבחור מלגזה מהסוג שיתאים לאופי העבודה במפעל ולתדירות המשימות. אם אינכם בטוחים מהי המלגזה המתאימה עבורכם, מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים של דנזיו מלגזות! חייגו 03-9600777 או מלאו פרטים בטופס המצורף