מה ההבדלים העיקריים בין מלגזות דיזל לעומת מלגזות חשמליות? איך אפשר לדעת כיצד לבחור מלגזה לעסק שלכם?

ההבדל העיקרי בין בין מלגזת דיזל למלגזה חשמלית הוא בכושר ההרמה שלהן. בכל אחד מסוגי המלגזות יש יתרון וחסרון המפצים זה על זה והופכים את המלגזה למתאימה יותר או פחות לשימושים ספציפיים.

אורך חיים של מצבר פנימי

מלגזות דיזל

מלגזת דיזל אשר מונעות באמצעות מנוע דיזל הן לרוב מלגזות בעלות כושר הרמה גבוה יותר. מלגזות דיזל מסוגלות לשאת משקל של יותר מעשרים טון. מלגזות דיזל הן בעלות יכולת הרמה והנפה של משקל רב יותר והן בנויות להתמודד עם מאמצים גדולים, משקלים כבדים מאוד ועבודה מאומצת אך הן מתאימות לעבודה בשטח פתוח בשל העובדה שהן פולטות גזים רעילים ממנוע הדיזל.

מלגזה מלקטת OPUS OSE120/120P

מלגזות חשמליות

מלגזות חשמליות הן חלשות יותר מבחינת כושר ההרמה שלהן. מלגזה חשמלית מיועדת להרמה והנפה של עומסים נמוכים יותר. מלגזות חשמליות מסוגלות לשאת משקלים של טונות בודדות אך הן בעלות יתרונות רבים אחרים. מלגזות חשמליות אינן פוגעות באיכות הסביבה, מתאימות לעבודה בתוך מבנים סגורים ואינן פולטות רעלים אך בשל היותן בעלות הנעה חשמלית הן דורשות טעינה מפעם לפעם בהתאם לכמות העבודה שמבוצעת.

אז איך תבחרו מלגזה מתאימה לעסק שלכם?

כיצד תבחרו בין מלגזת דיזל ובין מלגזה חשמלית? המשתנה הראשון יהיה הצורך שלכם בהרמת משקלים כבדים וכן אזור העבודה. אם אתם רוכשים מלגזה שנועדה לעבוד ולשמש בתוך מבנה כמו מחסן, מפעל אריזה, מוסך וכדומה תבחרו במלגזה החשמלית ולעומת זאת אם מדובר באתר בניה, הרמת מטענים כבדים מאוד, צורך במלגזה שנוסעת למרחקים ארוכים – בחרו במלגזות דיזל איכותיות. חברת דנזיו מתמחה בכל סוגי המלגזות.