מלגזה מלקטת BT - OM

מלגזות להשכרה לעסקים ומפעלים

דנזיו מובילה בשיווק מכונות שינוע, מלגזות, עגלות ומתקני הרמה, פרט להתמחותה במכירת מלגזות לעסקים ותאגידים, מספקת החברה מגוון מלגזות להשכרה עבור בתי עסק, חברות וכל המעוניין להצטייד בכלי עבודה איכותיים למשך תקופת זמן מוגבלת.

מלגזות להשכרה שבבעלות חברת דנזיו ניתנות להשכרה בתנאים נוחים ובמחירים שפויים. ניתן להשכיר מלגזות למשך תקופות קצרות, אך גם מי שזקוק לפתרונות שינוע למשך מספר חודשים או שנים ימצא כאן מענה ויוכל לצייד את העסק או המפעל שלו עם מכונות איכותיות שישרתו אותו נאמנה למשך כל תקופת ההשכרה.

אנשי הצוות של מחלקת שירות טכני דואגים לתחזוקה שוטפת למלגזות משומשות ולכלל הציוד העומדים להשכרה. כלי השינוע מצויים תמיד במצב טכני מצוין וזמינים לתחילת עבודה באופן מידי. בדומה לכך, לכל משך תקופת ההשכרה הטכנאים של חברת דנזיו זמינים לטפל בכל תקלה ולתת מענה לכל בקשה.

נוסף למלגזות ומתקני הרמה אפשר למצוא בחברת דנזיו מגוון חלפים ואביזרים נלווים לשיפוץ, תיקון, חידוש ושדרוגן של מכונות העבודה: שרשראות, מיסבים, קופלונגים ומוצרים נוספים.

Orion LPE240 עגלה חשמלית
מלגזות צריח

איך בוחרים מלגזות להשכרה?

בדיוק כמו בבחירת רכב חשוב לבחור יצרן אמין ודגם שמתאים מבחינת המפרט הטכני לצרכיו של העסק.

בבעלותה של דנזיו סוגים שונים של מלגזות יד שניה ומכלול מכונות שינוע של יצרנים מוכרים. מגוון הדגמים שמוצג בקטלוג של האתר מאפשר לכם לבחור את דגם המלגזה המועדף עליכם ולבצע התאמה מושלמת בין השימוש שייעשה בה לבין היכולות של המכונה.

כך, למשל, עבור חנויות מחכות לכם בדנזיו מלגזות להשכרה בעלות הנעה חשמלית (פחות מרעישות, לא פולטות גזים רעילים לתוך החלל הסגור בו הן פועלות). כמו כן, חשוב להתאים בין כושר ההרמה של המלגזה וגובה ההרמה המרבי שלה לבין הגובה המרבי של המדפים בחנות והמשקל המרבי של הסחורות שעל המלגזה להרים. שיקול מרכזי נוסף הוא המידות של המלגזה – מלגזה גדולה לא תצליח לעבור במעברים הצרים ובפרוזדורים הצפופים, לכן חובה לבחור במקרה זה במלגזות קומפקטיות וקלות לתמרון במרחב מוגבל.

על כל פנים, תמיד מומלץ להתייעץ. מחלקת השירות של דנזיו זמינה להעניק עזרה בתהליך בחירת מלגזות לעסקים.

לשירותי השכרת מלגזות חייגו עכשיו 03-9600777