אם אתם מחפשים מלגזות לעסקים, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

נדון על מגוון הסוגים של מלגזות, מהם היתרונות של כל סוג ומה חשוב לבדוק לפני שרוכשים או משכירים מלגזה. מלגזות לעסקים – דנזיו מלגזות מומחים במלגזות והתאמה ללקוח.

 

כיצד מלגזות משמשות עסקים?

מלגזות הן כלי רכב לכל דבר, המטרה העיקרית של המלגזות היא לשנע מטענים כבדים ממקום למקום למיקומים רחוקים וקרובים. אופן ההעמסה נעשה באמצעות הזרועות המיוחדות של המלגזה, הזרועות עשויות מפלדה והן מבצעות את אסיפת המטען הרצוי. במגזר המסחרי, תעשייתי וחקלאי מלגזות נחשבות כציוד מאוד חשוב וחיוני. תיפעול מפעלים ומחסנים לא יכול להתבצע כראוי ללא מלגזות, המלגזות תורמות מאוד לתיפקוד של עסקים בתעשייה.

ישנם סוגים שונים של מלגזות לעסקים, כל מלגזה עם זרועות שונות וכל זרוע מאפשרת שליטה שונה בסחורה. 

 

 

מלגזות דיזל וחשמליות

בתוך כל מלגזה נמצא מנוע, אשר מופעל באמצעות דלק או באמצעות מנוע חשמלי. לכל סוגי מלגזות דרוש רישיון מקצועי.

 

מלגזות דיזל לעסקים

בין המלגזות הראשונות שיצאו בשוק נמצאת מלגזת דיזל. מלגזת דיזל נחשבת כחזקה מאוד והיא מתאימה לנשיאה של סחורה כבדה. מלגזת דיזל עובדת ללא הפסקה בכל תנאי מזג האוויר שבחוץ. מומלץ יותר להשתמש במלגזות דיזל בשטחים פתוחים לדוגמא: שטחים חקלאיים. לא מומלץ במיוחד להשתמש במלגזת דיזל בתוך מבנים סגורים כגון: מפעלים, מכוון שמלגזת דיזל משמיעה רעש חזק ומאוד לא נעים, פולטת עשן בכמויות ופוגעת בבריאות העובדים. מלגזת דיזל דורשת תחזוקה, אשר כוללת החלפת שמנים ומסננים פעם בתקופה.

 

מלגזות חשמליות לעסקים

כידוע רכבים חשמליים הם החסכוניים ביותר ומלגזיות חשמליות נחשבות לחסכוניות מאוד, מסיבה שהיא מאוד פשוטה: מלגזות חשמליות עובדות על חשמל ואינן דורשות החלפה ושל מסננים, אינן מרעישות, מאוד שקטות ואינן מזיקות לסביבה מפליטת עשן. עד כאן הכל מצוין, החיסרון היחיד של מלגזה חשמלית הוא שמאוד קשה לה לעבוד באופן בלתי פוסק והיא לא נושאת משקל כבד כפי שמלגזת דיזל מסוגלת לסחוב ובנוסף היא זקוקה להטענה לעיתים די קרובות.

 

לפני שרוכשים מלגזה- מה צריך לקחת בחשבון?

מלגזה גדולה, חזקה ומאסיבית = הוצאות ויש לקחת זאת בחשבון, הוצאות התפעול של מלגזה גדולה יהיו הרבה יותר גבוהות. כאשר רוכשים מלגזה חדשה אתם רוכשים גם שקט נפשי, מלגזה חדשה עובדת ללא תקלות וגם במקרה של תקלה, רוב הסיכויים שזה יהיה כלול באחראיות היצרן. במידה ואתם משכירים מלגזות אתם חוסכים בזמן המתנה רב ועלויות על תיקונים. חשוב מאוד לבדוק לפני כן, מספר שעות שהמלגזה תהיה בשימוש כדי למדוד את כמות הדלק שהמלגזה צורכת. פרמטר שיעזור לכם לבחור את סוג הצמיגים המתאים הוא סוג המשטח, במידה ואתם עובדים בחוץ תצטרכו צמיגים חזקים מאוד, שיעמדו בפני גשם ובמידה ואתם עובדים מבפעל, תצטרכו צמיגים פחות חזקים, כדי שלא ישארו סימנים על הרצפות. ככל שהתורן של זרועות המלגזה יותר נמוך, כך גם ההוצאות נמוכות יותר, אך דעו שאם תצרכו מלגזה עם זרועות גבוהות, העבודה תהיה הרבה יותר בטוחה כאשר תשנעו סחורה כבדה.

 

רוצים לרכוש או להשכיר מלגזה עבור העסק? מחלקת שירות שלנו לשירותכם.

חייגו אלינו ואנו נשמח לעזור לכם ברכישה או השכרה של כלים ומלגזות המתאימים ביותר לצורכיכם 03-9600777 או בקרו אותנו בכתובת רח' בת שבע 1 מתחם טלרד, לוד.