אחת הדילמות הניצבות בפני כל מפעל, מחסן או עסק בתחום החקלאות, הבנייה והתעשייה עומד בפני ההתלבטות האם לרכוש מלגזה חדשה או להסתפק במלגזה משומשת, במאמר הבא נכתוב על מלגזות משומשות לעסקים.

בתחום התעשייה נפוץ לראות שימוש במלגזות. המלגזות הן כלי עבודה המשמש לצורך הרמה ושינוע סחורה ממקום למקום, כאשר יש שני סוגים עיקריים של דגמים: מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות. לאור העובדה שמדובר בציוד פרקטי שקשה להסתדר בלעדיו, נשאלת השאלה האם שווה להשקיע ברכישת דגם חדש או שניתן להסתפק במלגזה משומשת יד 2?

היתרונות ברכישת מלגזה משומשת

לרכישת מלגזות יד שניה לעסקים יש מספר יתרונות. היתרון הראשון הוא שלפעמים עסק נמצא בתחילת דרכו ובעליו עוד לא מספיק מנוסים בכדי לקבוע את מידת השימוש במלגזה באופן שוטף. קנייה של מלגזה משומשת יכולה לאפשר להם להתנסות ולהתרשם מיעילות הכלי.

היתרון השני נוגע לעלות הכספית. מלגזה חדשה ומשוכללת, יכולה לנגוס חלק ניכר מתקציב העסק ואם מוסיפים לכך את האביזרים השונים שיש לרכוש הרי שהתוצאה המתקבלת יקרה למדי. עסקים קטנים או מי שאינו יכול להשקיע מסיבה כזו או אחרת, יכולים לחסוך בעלויות באמצעות קניית מלגזה משומשת.

לצד היתרונות יש כמובן גם חסרונות. ברכישת מלגזה משומשת אתם לא תמיד יכולים לדעת מראש את מצב הכלי וכמה זמן הוא יוכל להמשיך לשרת אתכם בצורה יעילה וטובה. מלגזות ישנות יכולות לגרום לרעש רב ולפלוט גזים רעילים לאוויר בכמות גבוהה ובנוסף, אתם עלולים לגלות שעלות התיקונים והטיפולים תצא יקרה יותר בטווח הרחוק מקניית מלגזה חדשה.

הפתרון: לקנות מחברת דנזיו

אם אתם מעוניינים ברכישת מלגזות משומשות, חשוב לפנות לחברה אמינה, מקצועית ובעלת המלצות. זו הדרך הטובה ביותר לוודא שאתם רוכשים מלגזה שתוחזקה כמו שצריך ונבדקה היטב לפני שלב המכירה. בנוסף, הכלי יגיע עם אחריות ותהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תיקונים, טיפולים או צורך בהזמנת חלקים ואביזרים מתאימים.

חברת דנזיו היא חברה מובילה בתחום מכונות שינוע ומלגזות למגזר העסקי ולמוסדות. אנו מציעים לכם מגוון דגמים של מלגזות משומשות ומלגזות להשכרה, לצד דגמים חדשים ומתקדמים. לפרטים חייגו  03-9600777