מלגזות וכלי שינוע

מלגזות הן סוג של רכב ממונע המשמש להעמסה ושינוע של מטענים למרחקים קצרים ובתוך מקומות סגורים. למלגזות זרועות פלדה חזקות במיוחד אשר מושחלות באופן יציב מתחת למטען ובאמצעותן המלגזות מניפות ומזיזות את המטען לגובה הרצוי או מניחות אותו במקומו הרצוי. מלגזה היא למעשה רכב משא נייד. הן משנעות מטענים, מעלות מורידות ומעמיסות משטחים כבדים ומקלות את התפקוד בכל מחסן, בית אריזה, אתר בניה, מחסן עצים ועוד. מלגזות הן בעלות תמסורת וחלקי הנעה אשר דומים במבנה ובאופן פעולתם לכלי רכב רגילים, מלגזות מונעת באמצעות מנוע חשמלי או באמצעות מנוע בנזין או דיזל.

בכדי לוודא שלא תיתכן התהפכות של מלגזה בעת השימוש וכן על מנת ליצור התנגדות משמעותית למשקל הרב שהמלגזות נושאות מורכבות בתוכן משקולות מברזל אשר ממוקמות בחלקן האחורי של המלגזות. כאשר מדובר במלגזות חשמלית בעלות סוללה כבדה מאוד הסוללה עצמה משמשת תחליף ויוצרת בעצמה את האיזון עם משקל נגד.

התורן הממוקם בחלקן הקדמי של מלגזות משמש לביצוע תפקידן העיקרי שהוא הנפת המטען ומיקומו במקום הרצוי. מערכת הידראולית משוכללת מבצעת את פעולות ההרמה וההנמכה של זרועות הפלדה והמשטח האנכי מבטיח את הרמת המטען ללא סכנה של תזוזה או נפילה.

מלגזות הן כלי שינוע בטיחותי ואמין. בכדי למנוע פגיעה בנהג בעת עבודה ובכדי למנוע נפילה של חפצים אל תא הנהג ישנן קורות מתכת אשר מקיפות את תא הנהג ושומרות על בטיחות המפעיל. מערכת ההיגוי של מלגזות היא מורכבת ומאפשרת יכולת תנועה למעלה ולמטה וכן מתאפשרת שליטה מוחלטת בשיפוע של הזרועות הללו בכדי לאפשר למפעיל לעבוד על משטח לא מאוזן. ישנן מלגזות רבות מסוגים שונים ומלגזות בעלות יכולות שונות. בחירת מלגזות מתאימה דורשת היכרות עם אופי העבודה ועם סביבת העבודה.

מלגזות וכלי שינוע של חברת דנזיו

חברת דנזיו מובילה את תחום המלגזות בישראל מאז שנת 1977 ומציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות שינוע בתחום התעשייה והמסחר. תחומי הפעילות של החברה הם מכירת מלגזות, שיווק ותחזוקה של מלגזות וכלי שינוע למחסנים ומפעלים מתוצרת חברת BT שבדיה וכן RAYMOND ארה"ב

מחלקת השירות של חברת דנזיו מונה למעלה מ-30 טכנאים, 15 ניידות שירות ומחסן גדול שבו מחזיקים בכל סוגי האביזרם והחלפים לאביזרי שינוע למלגזות BT-RAYMOND.

לייעוץ בבחירת מלגזה מתאימה מתוך מגוון סוגים התקשרו עכשיו לחברת דנזיו המובילה את תחום המלגזות בישראל. אנו נספק עבורכם מלגזות איכותיות ומותאמות לכל צורך 03-9600777