מהי מלגזת דיזל?

מלגזה היא כלי רכב ממונע המשמש למשא ושינוע של מטענים כבדים. זהו רכב משא שנועד להעמסה ולהובלה של מטענים, משאות וסחורות לטווחים קצרים. בשונה מדגמי מלגזה חשמלי, מלגזת דיזל מופעלת באמצעות מנוע אשר צורך גז, בנזין או דיזל.

אופן ההנעה

אופן ההנעה של המלגזה משפיע על השימושים האפשריים ועל סביבת העבודה שלה מכיוון שמלגזה חשמלית אינה פולטת חומרים רעילים ולכן מתאימה לעבודה במקומות סגורים אך לא מסוגלת לשנע למרחקים או לעבוד לאורך זמן כמו מלגזת דיזל, וכמובן שלפי אותו ההיגיון מלגזת דיזל מתאימה לעבודה בשטחים פתוחים, למרחקי נסיעה ארוכים יותר ולנשיאת משקל גבוה יותר אך אינה מתאימה לעבודה בתוך מחסני אריזה, מבנים וכו' מכיוון שהיא פולטת גזים רעילים מהמנוע שלה.

מלגזות דיזל

איזה חלקים מרכיבים את המלגזה?

מלגזה מורכבת מגוף הרכב ומזרועות פלדה חזקות אשר משמשות לנשיאת משאות כבדים ובחלקה האחורי של המלגזה מורכבות משקולות ברזל כבדות אשר נועדו ליצור איזון בכדי שהמלגזה לא תתהפך בזמן העבודה. מלגזת דיזל היא מלגזה בעלות מנוע דומה לרכב רגיל. על כן יש לתדלק אותן בסולר או בנזין ולטפל במנוע שלהן אחת לתקופה על מנת לשמור על תקינותו. המלגזה בעלת מערכת הידראולית להנפת מטענים, מערכת אספקת דלק לתפעול המנוע, מערכת ניקוז ופליטת עשן, ומבנה המאפשר לה נסיעה קלה והרמת משקלים גבוהים בבטחה ובקלות.

מהם יתרונותיה של המלגזה?

מלגזת דיזל מסוגלת לעבוד לאורך זמן ללא צורך בטעינה בניגוד לדגמי מלגזות חשמליות. מלגזת דיזל בעלת מנוע מאפשרת שמירה והארכת אורך החיים שלה באמצעות טיפולים תקופתיים למנוע. מלגזה מסוג דיזל הינה בעלת גלגלים גדולים המותאמים לתנועה על בוץ וחול ומאפשרים עבודה בתנאים קשים. מלגזות דיזל מתאימות לנשיאת משקלים כבדים במיוחד ויש לה כושר הרמה מקסימלי של 20 טון.

מלגזת דיזל

בחברת דנזיו משווקים מגוון גדול של מלגזות דיזל המותאמות לצרכים שונים. ניתן למצוא אצלנו מלגזות דיזל בצורות שונות ובמבנים שונים. אנו מתמחים בשיווק מלגזות ובשירות טיפולים ותיקונים למלגזות מכל סוג: מלגזות מלקטות, מלגזות דיזל, מלגזות חשמליות, מלגזות מפעיל הולך, מלגזות מפעיל רכוב , מתקני הרמה ועוד.

התקשרו עכשיו לחברת דנזיו – 03-9600777