מתקני הרמה הינם אותם המתקנים שאנו פוגשים בכל מקום בו יש לשנע משאות כבדים. אם זה בחנויות ה'סופר' הגדולות, באזורי התעשייה וכדומה.

ישנם כמה וכמה סוגים של מתקני הרמה שונים כאשר ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בכמה וכמה מישורים, כמו הייעוד של המכשיר, שטח העבודה המתאים עבורו, אופן ההפעלה של המתקן, הגובה המקסימלי אליו הוא יכול להגיע וכמובן המשקל המקסימלי שהוא מסוגל לשאת. אי אפשר לתת המלצה גורפת לסוג מסוים של מתקן היות ולכל בית עסק יתאים מתקן הרמה אחר בהתאם לאופי העסק, המשקלים אותם יש להעביר, תנאי השטח במקום ועוד. חברת דנזיו מספקת מענה לכל בית עסק ומספקת מתקני הרמה לכל צורך.

מתקני הרמה

סוגים שונים של מתקני הרמה

אנו בחברת דנזיו מספקים מגוון גדול של מתקני ההרמה הדרושים לעסק ונפרט על שניים העיקריים שבהם –

  • מלגזות דיזל – מלגזות דיזל הינן מלגזות הממונעות באמצעות דיזל והן מתאימות לעבודה בשטח פתוח. ניתן להעמיס עליהם משקלים גבוהים בשל כושר ההרמה העוצמתי שלהם.
  • מלגזות חשמליות – המלגזות החשמליות מתאימות לעבודה בשטח סגור ואף במחסנים צפופים. המלגזות הללו ממונעות על ידי סוללה אשר מוטענות באמצעות חשמל, משך העבודה שלהן הוא כמובן קצר יותר ביחס למנוע דיזל, אך כאשר מדובר במחסנים צפופים או בבתי אריזה מדובר במלגזה מתאימה במיוחד.

הבטיחות מעל הכול!

במתקני ההרמה שלנו מושם דגש מיוחד על הבטיחות של הנהגים וכמובן של האזרחים או העובדים האחרים בסיבה.

בשל המשקל הרב שהמלגזה נושאת עמה עלול להיווצר חוסר איזון בשיווי המשקל ולגרום להתהפכות של המלגזה. לכן, במלגזות הדיזל ישנן משקולות של ברזל בחלק האחורי של המתקן ואלו אחראיות על האיזון של המכשיר. לעומת זאת במלגזות החשמליות, ישנה הסוללה שהיא כבדה מאוד והיא זו שיוצרת את האיזון במלגזה ומונעת את ההתהפכות שלה כאשר היא טעונה משאות.

אנו מכירים גם התורן המותקן במלגזות ואלו נועדו אף הם למען שמירה על ביטחון הנהג וסביבתו. התורן מסייע בהעלאת המשא על המלגזה תוך תמיכה איתנה שימנע נפילה או אפילו רק תזוזה של המטען המועמס עליו. ישנן גם קורות המתכת אשר נועדו להגן על הנהג, הן מקיפות את תא הנהג ומספקות לו הגנה.

כל בית עסק צריך לבחון את הצרכים הספציפיים שלו ועל פי זה לבחור במתקן ההרמה שיתאים לו וישרת את צרכיו נאמנה.

למידע ולפרטים נוספים על מתקני ההרמה צרו קשר עם דנזיו ותיהנו גם אתם משירות ובטיחות ללא פשרות!