כל סוגי המלגזונים החשמליים
מלגזות ומלגזונים הם חלק בסיסי מתפעול של כל מפעל ומחסן. כל סוגי המלגזונים – תפקידם לשנע ולהרים סחורות, על מנת למקם אותן במחסנים או להוציא אותן מן המחסנים, על מנת לתפעל את המקום בצורה תקינה ונוחה. חברת דנזיו מציעה לכל לקוחותיה מגוון רחב של מלגזונים איכותיים, אשר מתאימים לכל צורך ולכל מטרה בעסק, ואשר משמשים היטב את המחסנים לאורך שנים.

כל סוגי המלגזונים החשמליים של דנזיו!

חברת דנזיו מציעה ללקוחותיה מגוון סוגי מלגזונים חשמליים, כמו למשל:

מלגזות חשמליות ומלגזות דיזל – כאשר מלגזות הדיזל הן בעלות עצמה חזקה יותר מאלו החשמליות, בדרך כלל;

מלגזות משקל נגדי – המיועדות לנשיאה של משאות כבדים במיוחד;

מלגזות מחסן רחבות ידיים, המאפשרות הובלה של משטחי אחסון גדולים;

מלגזות צריח המאפשרות הרמה לגובה רב;

מלגזות איסוף (מלקטות) – מלגזות המיועדות לאיסוף של מוצרים מהמחסן לצורך יצירת חבילות או הזמנות מיוחדות;

מלגזות מפעיל הולך – בניגוד למרבית המלגזות, בהן המפעיל יושב בתוך המלגזה ונוהג בה, אלו הן מלגזות שבהן המפעיל הולך, ומושך אחריו את המלגזה;

מלגזות היגש – המאפשרות גישה נוחה אל הסחורה;

ועוד מגוון רחב של מלגזות ומלגזונים איכותיים. חברת דנזיו מציעה גם עגלות חשמליות להובלת סחורות בין חלקי החנות, המפעל או המחסן, ומגוון מוצרים נלווים כמו מתקני הרמה, שרשראות שינוע וכדומה. בחברת דנזיו תוכלו למצוא גם מלגזונים משומשים, מיד שנייה, על מנת ליהנות ממכונה יעילה וחזקה במחיר זול במיוחד, מבלי להתפשר על האיכות.

כל סוגי המלגזונים החשמלייםדנזיו

חברת דנזיו עוסקת בתחום השינוע, התעשייה והמסחר כבר קרוב ל-40 שנה. החברה, הממוקמת בלוד, מציעה ללקוחותיה מגוון מתקנים ומכונות לשינוע, להובלה ולהרמה של סחורות, כמו גם מגוון מערכות שינוע כמו שרשראות, גלגלי שיניים, מנועים חשמליים וכן הלאה. חברת דנזיו מציעה ללקוחותיה 18 ניידות שירות הפרוסות בארץ, כמו גם מחלקת שירות גדולה ומחסן עם מגוון חלפים לכל סוגי המלגזות. חברת דנזיו מעניקה את שירותיה למגוון מרכזים לוגיסטיים חשובים בארץ, ותשמח להעניק את שירותיה גם לכם.

רוצים לקנות מלגזון חשמלי? בואו עוד היום לחברת דנזיו!