מלגזות בתעשייה ולא רק

מלגזות מהוות כלי מרכזי ושימושי ביותר בענפי התעשייה השונים, במפעלים, מרכזים לוגיסטיים וגם במגזר הפרטי נעשה שימוש רב במלגזות ועגלות שינוע בתור אמצעי שינוע יעיל ונוח.

מגוון סוגי מלגזות לכל שימוש וצורך

העמסת מטענים כבדים והעברתם ממקום למקום למרחקים קצרים יחסית היא חלק בלתי נפרד משגרת העבודה במחסנים, מפעלים, חנויות, אתרי בניה ועוד. היצע עצום של מלגזות ממכוון סוגים עומד לרשותו של הצרכן: כל מלגזה עם המפרט הטכני ופרמטרים הייחודיים לה מאפשרים להתאים את הכלי היעיל ביותר לביצוע המטלות הנדרשות שמציב תחום הפעילות הספציפי.

מגוון סוגי מלגזות מחכות לכם בחברת דנזיו עתירת הניסיון והידע בתחום השינוע, תעשייה ומסחר. דנזיו עוסקת בשיווק כלי שינוע לכלל ענפי התעשייה ובכללם מלגזות עגלות ואביזרי שינוע נלווים ומשלימים. דנזיו מזמינה אתכם לבחור את סוג המלגזה המספק מענה אידיאלי לדפוסי הפעילות המוצבים על ידי הצורך התעשייתי שלכם.

עם סוגי מלגזות של דנזיו נמנות מלגזות חשמליות המותאמות לטווחי עומסים שונים, בעלות כושר תמרון גבוה ויציבות מרבית המבטיחים יעילות ונוחות תפעולית יוצאת דופן. כמו כן תמצאו בדנזיו מלגזות איסוף ומלגזות מלקטות, מלגזות משקל נגדי דיזל, מלגזות משקל נגדי חשמליות, מלגזות מחסן, מלגזות צריח, מלגזות מפעיל הולך, עגלות חשמליות או ידניות, מתקני הרמה ייעודיים ומגוון פתרונות שינוע נוספים שיהפכו את ההתנהלות במפעל או המרכז הלוגיסטי להרבה יותר אפקטיבית ופורייה.

סוגי מלגזות

איכות ללא פשרות של כל סוגי מלגזות

שביעות רצונכם נמצאת בראש סדר העדפותיה של חברת דנזיו שמחזיקה לנוחיותכם מחלקת שירות מלגזות המונה עשרות טכנאים מקצועיים וניידות שירות הזמינים להגיע ולהעניק את הטיפול הנדרש לכל סוגי מלגזות ומוצרי שינוע של החברה.

עשור של פעילות אינטנסיבית, מובילות טכנולוגית ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים מדברים בזכות עצמם: זקוקים למלגזה? מגוון סוגי מלגזות לבחירה, חייגו עכשיו לדנזיו להתאמת הכלי המתאים לכם ביותר 03-9600777