מי שיש לו מלגזה בעסק וודאי מבין עד כמה מרכזית וחשובה היא, לעתים אפילו יותר מהמנהל… המלגזה היא כל-כך משמעותית עד שכל פעולת השינוע מתבססת עליה. בדיוק בגלל זה עליכם לדאוג לתחזוקה שוטפת של המלגזה כדי שהיא תוכל להמשיך ולשרת אתכם בכל רגע נתון ומבלי לאכזב. תחזוקת מלגזות הוא תחום שלם שיש לקחת בחשבון כאשר משתמשים בשירותי מלגזות בעסק. לא לכדאי לזלזל בו ולא לחפף או לנסות לחסוך בתחזוקה שוטפת. אז איך בדיוק דואגים למלגזה ? הנה כמה עצות מועילות שיסייעו למלגזה שלכם לתפקד הכי טוב שאפשר.

שימון חלקי המלגזה לפי הצורך

המלגזה היא כלי חכם ביותר שמורכב ממספר רב של חלקים ומנגנונים שמאפשרים למלגזה לפעול באופן תקין. אחת הפעולות החשובות ביותר בתחום של תחזוקת מלגזות היא שימון החלקים בשמנים מיוחדים שמותאמים לפעולה הזו. השימון הכרחי לתזוזה חלקה של חלקי המלגזה וכמובן לעבודתה התקינה.

מלגזות חשמליות
אורך חיים של מצבר פנימי
אורך חיים של מצבר פנימי

ניקיון של המלגזה

תחזוקת מלגזות כוללת בתוכה גם את כל הנושא של ניקיון המלגזה. למרות שנדמה לכאורה שמדובר בפעולה שולית, או בסיסית למדי, לניקיון יש ערך משמעותי בשמירה על תקינות המלגזה. פעולת הניקיון של המלגזה כוללת ניקוי חיצוני ופנימי כאחד. זה נוגע גם למלגזות חשמליות ובהחלט גם אל מלגזות דיזל. הניקיון חשוב ביותר לתפעול המכאני התקין של המלגזה ולכך שהיא תישמר לאורך זמן וללא תקלות. את ניקוי המלגזה תוכלו לבצע בעצמכם באמצעות הדרכה שתקבלו מהמקום בו תרכשו או תשכירו את המלגזה. אנחנו בחברת דנזיו מבצעים תחזוקת מלגזות שוטפת, תיקונים, השכרה ומכירה. אנחנו מקפידים להעביר ללקוחותינו את כל הידע הדרוש על מנת שיוכלו לטפל במלגזה בעצמם ולשמור על תקינותה.

תחזוקת מלגזות על-ידי חברה חיצונית

אם אתם מרגישים שאין לכם את המשאבים או את כוח האדם כדי לטפל במלגזה שלכם בעצמכם, תוכלו לפנות לחברה חיצונית שתעשה זאת עבורכם. בכל מקרה ממש לא כדאי לוותר על העניין, כי זה בדיוק מה שיקבע כמה כסף תצטרכו להוציא על תיקוני מלגזות. גם מלגזות חשמליות דורשות תחזוקת מלגזות שוטפת ולמעשה כל אמצעי שינוע שבו אתם עושים שימוש.