מדריך מקוצר ושימושי לעבודה יעילה עם מלגזות דיזל במינימום תקלות, מדריך הימנעות מתקלות עם מלגזות דיזל. אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא.

למרות הניסיונות להחליף את מלגזות הדיזל במלגזות חשמליות, נראה כי יש עוד דרך לעבור עד שמלגזות הפועלות על מנוע חשמלי יוכלו להוות אלטרנטיבה של ממש לתפוקת העבודה שמספקת מלגזת דיזל ממוצעת. עם זאת, אי אפשר להתעלם מן החסרונות של מלגזות דיזל: הן רועשות, פולטות אדים רעילים ומצריכות תחזוקה מורכבת. במקומות בהם משתמשים במלגזות דיזל בתדירות גבוהה, מדווחים לא פעם על תקלות. אז איך אפשר לנצל את היתרונות הרבים שיש למלגזות אלו מבלי להיתקל בבעיות השונות? הכנו עבורכם מדריך מקוצר ושימושי עם טיפים עבור הימנעות מתקלות עם מלגזות דיזל.

תקלות עם מלגזות דיזל

רכשו מיצרן אמין

הצעד הראשון הוא לרכוש מלגזת דיזל מיצרן אמין ובעל מוניטין בתחום. בחברת דנזיו אנו מקפידים לשווק דגמים מחברות מובילות בשוק, המגיעים עם אחריות מקיפה למוצרים.

התאימו את המלגזה לעומס העבודה

אחת התקלות הנפוצות בעבודה עם מלגזה, נובעת מחוסר התאמה של עומס המשא לדגם. חוסר התאמה כזה יכול לגרום נזק למלגזה עצמה ואף לסכן את העובדים, מכיוון שמלגזה הנושאת משקל גבוה מדי, עלולה להתהפך.

בדקו שהדגם מתאים למבנה

מלגזות משמשות לשינוע משאות ממקום למקום, כאשר במקרים רבים מדובר במשאות כבדים שיש להעביר בתוך מתחם פתוח או מקורה. כדי לאפשר מצב בו המלגזה יכולה לנוע בקלות בין המעברים ולבצע פניות בצורה בטוחה, יש לוודא מראש שאתם בוחרים דגם שמתאים במידותיו לנתוני המבנה. חוסר התאמה יכול לגרום במקרה הטוב לחיכוך ונזק בשלדת המלגזה ובמקרה הפחות טוב, להתהפכות ותקלות מכניות.

הכשירו את העובדים להשתמש במלגזה

לא כל אחד יכול לנהוג ולהפעיל מלגזה. יש צורך בהכשרה, ניסיון וריענון תקופתי וזוהי אחריותכם כמעסיקים לוודא שהעובדים המפעילים את המלגזה, יודעים לעשות זאת בצורה בטיחותית. עבודה בטיחותית תמנע פציעות ותאונות עבודה וגם תפחית את הסיכוי לגרימת נזק מכני למלגזה עצמה.

הקפידו על תחזוקה שוטפת

כל מלגזה, ובמיוחד מלגזה אשר מופעלת בתדירות גבוהה, זקוקה לתחזוקה. החלפת שמנים, בדיקת הרכיבים השונים כולל מתקן ההרמה ובמידת הצורך שירות תיקונים, יכולים להאריך את משך החיים של המלגזה ולוודא שהכלי יעבוד בצורה יעילה וטובה ללא תקלות לאורך זמן.